اسبابکشی

تبلیغات بنری

باربری
اتوبار

باربری مطهری رشت +  + 

باربری مطهری رشت

نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس :

باربری مطهری رشت

باربری و اتوبار مطهری در رشت – اسباب کشی در رشت . این اتوبار  ، بعنوان یک مرکز تخصصی در حمل اثاثیه منزل در رشت ، با ارائه خدمات اسباب کشی در رشت ، شامل جمع آوری و بسته بندی با پلاستیک حباب دار جهت حفظ کردن وسایل از خط و خش و اسفاده از پتو برای دفع هرگونه ضربه احتمالی با استفاده از نیروی متخصص، با سابقه، مجرب و کامیونت مسقف بزرگ پتو دار مخصوص حمل اثاثیه منزل انجام می دهد.

سفارش آگهی

سفارش آگهی

۱- اعزام کارگر خانم و آقا جهت جمع آورری و بسته بندی اثاثیه منزل از دیگر خدمات این مرکز می باشد.

۲- جابجایی انواع یخچال ساید بای ساید و باز و بسته کردن تضمینی درب، گاوصندوق ، تردمیل ،پیانو ،انواع مبلمان ، سرویس خواب ، گاز ، لباسشویی ، کمد ………. با کار گران ورزیده و کار بلد انجام می شود.

۳- این اتوبار در رشت ، با بالاترین سقف بیمه تضمین کننده حمل کالا و اثاثیه منزل در رشت ، شما از مبدا به مقصد، به جهت جلب رضایت شهروندان را ارائه می دهد. جابجایی درون شهری و برون شهری ۲۴ ساعته. این اتوبار همچنین خدمات حمل و نقل در رشت ، جابجایی و اسباب کشی در رشت ، برون شهری از مبدا تمامی شهرهای استان گیلان به تمام نقاط کشور شامل: تهران، کرج، اصفهان، کاشان…… بارگیری و تخلیه بار در رشت و مقصد با کارگران اسباب کشی مودب و ورزیده بصورت صد درصد تضمینی. اسباب کشی و باربری در رشت ، مطمئن و صددرصد تضمینی را از ما بخواهید.

****بهمراه بیمه بار معتبر تا سقف دلخواه و بارنامه دولتی رسمی****

 

 

در تاریخ : ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ تعداد بازدید : 23,952 بازدید بدون دیدگاه

بدون دیدگاه برای پست " باربری مطهری رشت "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید