اسبابکشی

تبلیغات بنری

باربری
اتوبار

باز نشدن درب ماشین لباسشویی

باز نشدن درب ماشین لباسشویی

یکی از عمده مشکلاتی که برای شما پیش می اید بازنشدن درب ماشین ظرفشویی می باشد که دارای علت های زیادی می باشد که یکی از مهم ترین علت ها می توان به تخلیه نشدن آب این دستگاه اشاره کرد که اگر کار این دستگاه به اتمام رسیده است اما در مخزن آن همچنان آب مشاهده کنید ، به احتمال زیاد علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی تان ، تمام نشدن مرحله آخر شستشو آن است .

راهکار: یک بار دیگر لباسشویی ارزان خود را برای شستشو و آب کشی تنظیم کنید ، اگر مشکلی در مسیر تخلیه نشدن وجود داشته باشد این بار اب آن را تخلیه می شود  و شما می توانید درب آن را باز کنید . اما اگر بار دوم هم درب این دستگاه را نتوانستید باز کنید ، علت آن انسدادی در مسیر تخلیه است . یکی از مهم ترین دستگاه هایی که می توان نام برد که توانسته است جایگاه ویژه ای داشته باشد و تمامی مراحل شستشوی را انجام دهد می توان به لباسشویی ال جی ارزان اشاره کرد . برای رفع گرفتگی در مسیر تخلیه این دستگاه باید فیلترها یا مسیر تخلیه شسته شوند ، انجام این کار به علت در آوردن فیلترها ، شستشوی آنها و سپس قرار دادن دوباره آنها از حساسیت بالایی برخوردار است از این رو توصیه می کنیم انجام این کار توسط تکنسین واگذار کنید .

از علت دوم می توان به خرابی قفل درب این دستگاه اشاره کرد . که یکی از بهترین دستگاه هایی که می توان روی آن حساب کرد ماشین لباسشویی سامسونگ است که دیگر از این قبیل از مشکلات را نداریم .

همان گونه که گفتیم یکی از مشکلات عمده می توان به خرابی قفل درب است که تمامی این دستگاه ها دارای قفل یا میکروسوئیچ هستند که وظیفه دارد حین کار کردن دستگاه ، درب را به طور کامل بسته نگه دارد و اجازه نده درب باز شود . پس می توان با رعایت کردن کوچک ترین نکات مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی را برطرف نمایید .

 

***********************************

در تاریخ : ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ تعداد بازدید : 14 بازدید بدون دیدگاه

بدون دیدگاه برای پست " باز نشدن درب ماشین لباسشویی "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید