اسبابکشی

تبلیغات بنری

باربری
اتوبار

خدمات طراحی گرافیک در ایران

خدمات طراحی گرافیک در ایران

خدمات طراحی گرافیک در ایران

با مروری بر اطراف به این موضوع پی می بریم که طراحی گرافیک نقش خود را چه حدی برای ما درست بازی کرده است . ما در سایت barbariautobar.ir نسبت به معرفی شغل های زیادی پرداخته ایم ، از باربری تا سایر شغل هایی که به نوعی کسب و کار شناخته می شوند ، هر کدام از این شغل ها دارای سیاست های داخلی و خارجی خاصی برای معرفی خود به سایرین هستند . اینکه در این مسیر موفق شده اند یا نه باید به بررسی دقیق آن ها پرداخت تا به نتیجه ای دست یابیم که ببینیم اگر موفقیتی کسب کرده اند دلیل آن چه بوده و اگر شکستی داشته اند دلیل آن بر چه اساسی انجام شده است .

نکته قابل توجه این است که هر شغلی برای معرفی خود باید وارد عرصه ی تبلیغات یا طراحی گرافیک شود . منظور ما از این صحبت این نیست که شما از فردا صبح شروع به طراحی و تبلیغات کنید چرا که برای انجام اینکار شما مستلزم رعایت بسیاری از نکات ریز و درشت هستید که باید به آن ها بپردازید تا در مسیر موفقیت قدم بر دارید در غیر اینصورت شما مستقیما وارد مرحله شکست در کسب و کار شده اید همانطور که بسیاری این مشکل را داشته اند و بی گدار به آب زده اند و چیزی جز شکست نصیبشان نشده است .

خدمات طراحی گرافیک در ایران

قدم های ابتدایی برای هر کسب و کار

بعد از اینکه شما تصمیم گرفتید و شغلی را برای خود دست و پا کردید باید وارد مراحل تبلیغات و معرفی خود به سایرین شوید . برای اینکار می توانید از افرادی مجرب که هم در زمینه PSD FILE  فعالیت دارند و هم دانش خوبی در حوزه تبلیغات دارند مشاوره دریافت کنید . دریافت این مشاوره ها به شما کمک می کند تا به نحوی وارد تبلیغات شوید که کمترین مشکل و هدر رفت سرمایه و بودجه تبلیغاتی خود را داشته باشید .

استفاده از خدمات طراحی گرافیک در ایران بسیار آسان است ، سایت های زیادی وجود دارند که این امکان را برای شما فراهم می سازند تا با چند کلیک نسبت به سفارش طراحی گرافیک خود اقدام نمایید ، هر چند در این میان افراد سودجوی زیادی هستند که متاسفانه برای شما چیزی جز ضرر نمی آورند اما شرکت ها و افراد بسیاری هم هستند که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دقیق و موثری دارند .

برای مثال شرکت پارسی طرح ایرانیان که علاوه بر ارائه خدمات مستمر و جدی در کشور عزیزمان ایران ، در کشور ترکیه با نام  türkiye grafik tasarım  نسبت به فعالیت های گرافیکی شغل های زیادی را معرفی کرده است و می توان به عنوان یک وب سایت موثر و معتمد در حوزه خدمات گرافیکی در کشور ترکیه نام برد .

با این حال در ادامه بحث باید بدانید شما در ابتدا هر کسب و کار باید بستر اولیه که شامل یک خدمت یا محصول برای ارائه ، یک شرکت یا دفتر برای قرارهای ملاقات داشته باشید ، علاوه بر این موضوع باید حتما محصول شما یک محصول ویژه و کاربردی باشد تا بتوانید ان را معرفی کنید و ازطریق نسبت به کسب در آمد اقدام نمایید . پس از ان داشتن یک نماد یا LOGO HERE   برای اینکه شما به هویت بصری دست یابید الزامی است و اگر شما هر چقدر تبلیغات کنید و هر چقدر هزینه صرف برند سازی و مراحل دیگر تبلیغات شاید اگر یک نماد تجاری نداشته باشید ، اساسا کسی شما نشناسد و نبیند و یا اگر ببنید هم در ذهن مخاطب جایی نداشته باشید .

قدم دوم و نقش گرافیک بصری

تا اینجا به شما گفتیم که برای شروع به چه چیزهایی احتیاج دارید ، اما در مرحله بعد که مرحله ی مهمی از تبلیغات است ، شما به یک طراح خوب که دارای ایده های جذاب است احتیاج دارید . برای مثال وقتی میخواهید یک طرح بنر در شبکه های اجتماعی داشته باشید و آن را تبلیغ کنید خیلی خوب است که حتما از یک طراح حرفه ای برای اینکار استفاده نمایید ، یک طراح حرفه ای خوب می داند از کجا شروع و به کجا طرح شما را ختم کند . وقتی طرح نهایی را مشاهده میکنید نظر شما را در نگاه اول جلب میکند نه اینکه شما را از انجام تبلیغ زده کند . همیشه و همواره توصیه میکنیم حتما وقتی میخواهید در سایت ما barbariautobar.ir نسبت به نمایش تبلیغ اقدام کنید ، از طرح های حرفه ای و جذاب استفاده کنید تا بازخورد آگهی شما تا میزان زیادی افرایش پیدا کند .

امیدوارم از این پست تبلیغات حرفه ای تری داشته باشید

در تاریخ : ۲۷ آذر ۱۳۹۸ تعداد بازدید : 21 بازدید بدون دیدگاه

بدون دیدگاه برای پست " خدمات طراحی گرافیک در ایران "

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید